Karrier

WE ARE HIRING

OUR BEST PROJECT MANAGER EVER

AIM FOR THE SKY!

HA VÁGYSZ:

  • Lendületes, kreatív, innovatív, stabil csapatra
  • Rugalmas projekt-ügyfél, csapat fókuszú időbeosztásra
  • Home-office lehetőségre (heti 1-2 nap rugalmasan, megbeszélés szerint)
  • Izgalmas, sokszínű, összetett rendezvényekre
  • Versenyképes fizetésre
  • Szeretetteljes, támogató közegre

JELLEMZŐ RÁD:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pontosság, precizitás, proaktivitás
  • Határidők kezelése
  • Folyamatok gyors átlátása
  • Önálló, gyors döntésre való képesség
  • Ügynökségi vagy projekt menedzsment tapasztalat – minimum 3 év
  • Biztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Excell, Power point és Word stabil használata – költségvetések önálló elkészítése

RUTINOD:

  • Párhuzamos projektek önálló menedzselése
  • Szoros együttműködés a csapattal, ügyfelekkel, partnerekkel
  • Ajánlatkérés, készítés, formázás, költségvetések összeállítása
  • Adminisztrációs feladatok

Küldd el fényképes önéletrajzodat a:
hedi.bakro@ragazzart.hu
-ra.

Lépj velünk kapcsolatba